Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

O firmie

Kilka słów…

Motto:

Jesteśmy blisko ludzi, słuchamy potrzeb, stajemy na wysokości zadania aby nasi klienci, których zawsze traktujemy indywidualnie byli zadowoleni i czuli się komfortowo kupując to czego szukają.

Zaufanie:

Zakup domu czy działki nie jest tematem prostym  więc często pociąga za sobą pewne ryzyko.

My to ryzyko minimalizujemy ponieważ w naszej ofercie nie znajdziecie Państwo 1000 ofert. Każda przez nas oferowana nieruchomość jest nam dobrze znana, cały czas utrzymujemy kontakt i prowadzimy dialog ze stroną sprzedającą.

Wiarygodność:

Wiemy co proponujemy i od kogo oraz na jakich zasadach możemy doprowadzić do porozumienia i zadowolenia obu stron transakcji.

Nigdy nie obiecujemy naszym klientom tego, czego nie da się zrobić lub zweryfikować

Fachowość:

Współpracujemy ze sprawdzonym i fachowym oraz rzetelnym biurem notarialnym w Bielsku-Białej.

Naszym klientom zawsze oferujemy bardzo atrakcyjne stawki opłat notarialnych.

Organizujemy od A do Z formalności związane z kredytowaniem zakupu wybranej nieruchomości .

Dotrzymujemy terminów i zobowiązań czasowych oraz finansowych.

Ludzie:

Jesteśmy firma rodzinną. Nie ma u nas rotacji pracowników. Zawsze jesteśmy otwarci na nowe propozycje oraz uczciwe i przejrzyste zasady współpracy.

Oferta specjalna:

Poza sprzedażą i wynajmem nieruchomości, zajmujemy się także ich budową. Od ponad dziesięciu lat nasza firma montuje na terenie całej Polski najróżniejsze konstrukcje wykonane z drewna i kryte trzciną. Możemy zaoferować Państwu klimatyczne, domy z bali nadające się do całorocznego użytku, altany ogrodowe wykonane z drewna, a nawet wiaty garażowe z trzcinowym dachem. Do budowy tych konstrukcji podchodzimy profesjonalnie i kompleksowo, w cenie altany lub domu oferujemy wizję lokalną, która będzie miała na celu omówienie wszystkich szczegółów związanych z montażem.  

Poza budową, zajmiemy się także wyposażeniem danej konstrukcji, wybudujemy kamiennego grilla, wędzarnię, kominek z rozprowadzeniem ciepła. Na Państwa życzenie zamontujemy saunę czy nowoczesne jacuzzi, dobudujemy ogród zimowy czy taras wykonany z drewna egzotycznego lub kompozytowego. 

Szybki kontakt telefoniczny z naszym fachowcem: 
576 332 565

Warto z nami współpracować. Sprawdź to.

Zapraszamy.